Blog klasy 4c SP218

wtorek, 29 kwietnia 2014

Hasła nie będzie !

Skrypt nie działa ...
Autor: Unknown o 07:57 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

poniedziałek, 10 marca 2014

Bardzo ważna sprawa !!!

W związku z tym że jest to blog klasowy, na bloga będzie założone hasło.

Hasło będą znali uczniowie tej klasy.
Autor: Unknown o 09:33 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

O mnie

Unknown
Wyświetl mój pełny profil

Archiwum bloga

  • ▼  2014 (2)
    • ▼  kwietnia (1)
      • Hasła nie będzie !
    • ►  marca (1)
      • Bardzo ważna sprawa !!!
Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.